O nas

Gotówka w 3 dni

Jesteśmy zaufaną firmą, która może pochwalić się bogatym doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz setkami przeprowadzonych transakcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zakończyć cały proces odkupienia od Ciebie kłopotliwych mieszkań czy domów od momentu pierwszego kontaktu z Tobą do wypłacenia Ci gotówki już w ciągu 3 dni! Po tym, jak się z nami skontaktujesz poprzez zamieszczony na stronie formularz, bądź kontakt telefoniczny, nasz rzeczoznawca wyceni Twoją nieruchomość w 24 godziny. Następnie, po akceptacji przez Ciebie ceny ustalonej przez rzeczoznawcę, umówimy w Twoim mieście notariusza w dogodnym dla Ciebie terminie. Przy podpisaniu umowy wypłacimy Ci fizycznie gotówkę, bądź zrobimy ekspresowy przelew, abyś miał pieniądze na swoim koncie w ciągu 5 minut! Sam widzisz jakie to proste!

Czas to pieniądz

Wiemy, że czas jest często kluczowy dla naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby odkupić Waszą nieruchomość w tempie ekspresowym. Zazwyczaj sprzedaż mieszkania może trwać nawet do 2 lub 3 miesięcy. Chcąc sprzedać mieszkanie handlarzowi, musimy uzbroić się w cierpliwość na około miesiąc. Jeszcze dłuższym sposobem jest powierzenie sprzedaży mieszkania pośrednikowi nieruchomości. Wtedy proces ten może trwać nawet kilka miesięcy. Oczywiście można próbować sprzedać nieruchomość samemu, poprzez ogłoszenia na popularnych portalach, jednak jest to dość wymagające i skomplikowane zadanie, dlatego nasza firma tego nie rekomenduje. Łatwo jest w takiej sytuacji popełnić mnóstwo błędów, które znacząco wydłużają proces sprzedaży.

Dodatkowe koszty

Jednak czasochłonność nie jest jedyną wadą, z jaką trzeba się liczyć przy korzystaniu z biur pośrednictwa nieruchomości. Kolejnym minusem jest zazwyczaj bardzo wysoka prowizja, którą będziesz musiał zapłacić. Kwoty te potrafią sięgać nawet do 20 tysięcy złotych. Dlatego nasza firma gwarantuje najszybszy zakup nieruchomości, a dodatkowo nie pobieramy żadnych prowizji! Z nami zaoszczędzisz czas oraz pieniądze, a wszelkie ewentualne problemy prawne bezpłatnie rozwiąże nasz dział prawny. Pozwala to na szybką sprzedaż także nieruchomości problemowych, która stanowi często spore wyzwanie.

Skup nieruchomości

Jesteśmy autoryzowanym skupem nieruchomości działającym na rynku od wielu lat. Dzięki doświadczonemu zespołowi ekspertów ds. nieruchomości, a także świetnie wykształconemu działowi prawnemu jesteśmy w stanie w szybki oraz w bezpieczny sposób odkupić Twoją nieruchomość, również tą problematyczną. Jeżeli potrzebujesz pilnie sprzedać własne mieszkanie lub chcesz uwolnić się od długów i komornika to dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces sprzedaży.

Nieruchomości z problemami

Nie boimy się nieruchomości problematycznych. Jesteśmy w stanie odkupić od Ciebie każdą nieruchomość bez względu na problem. Na wolnym rynku praktycznie niemożliwa jest sprzedaż mieszkania z komornikiem, gdyż ludzie poszukują wyłącznie mieszkań z „czystą” księgą wieczystą. Nasza firma natomiast nie boi się takich tematów, ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w obrocie problematycznymi nieruchomościami. Skupujemy mieszkania zadłużone, z komornikiem, z hipotekami, zdewastowane, po pożarze, do remontu, spadkowe, ze służebnościami, z lokatorami, udziałami oraz wszelkiego rodzaju grunty.

Jeżeli jesteś zainteresowany szybką i bezproblemową sprzedażą nieruchomości, odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń pod +48530235962.