Korzyści ze sprzedaży mieszkania firmie skupującej

Utworzono :
1 grudnia 2023
Utworzono :
admin
Udostępnij :

Usługa skupu nieruchomości cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków. Wynika to z dwóch powodów. Po pierwsze firmy zajmujące się skupem jak www.odkupimymieszkanie.com, zatrudniają najlepszych specjalistów ds. nieruchomości, działają etycznie i zgodnie z najwyższymi standardami. Po drugie współpraca z taką firmą zapewnia klientom wiele korzyści.

Z artykułu przygotowanego przez naszych specjalistów dowiesz się, jakie korzyści wynikają ze sprzedaży nieruchomości do biura skupu. Sprawdź, dlaczego warto współpracować z naszą firmą i jak można się z nami skontaktować.

Jak działa biuro skupu nieruchomości?

Biuro skupu nieruchomości to firma, która skupuje lokale za gotówkę. Od typowego biura nieruchomości różni nas to, że jesteśmy bezpośrednim kupującym. Działamy szybko, profesjonalnie i skutecznie. Cały proces sprzedaży do naszego biura skupu trwa zazwyczaj kilka dni.

Przeczytaj też o skupie za gotówkę.

Wyróżnia nas również to, że dysponujemy kapitałem własnym, który daje nam swobodę w działaniu i podejmowaniu decyzji. Dzięki temu możemy inwestować w różnego rodzaju nieruchomości i skupować je za gotówkę. Nasi klienci nie muszą czekać na pieniądze, ponieważ nie korzystamy z kredytów bankowych.

Dla przykładu, kiedy sprzedajesz mieszkanie klientowi kredytowemu, to wtedy musisz czekać jeszcze 2 do 3 miesięcy na pieniądze.

Zalety współpracy z biurem skupu nieruchomości

Zapoznaj się z najważniejszymi zaletami współpracy z naszym biurem skupu.

Płatność gotówką i proste procedury

Nasi klienci szczególnie cenią sobie to, że już po paru dniach od zgłoszenia mogą cieszyć się gotówką. Nasze procedury są transparentne i zakładają minimalne zaangażowanie klienta. Cały proces trwa kilka dni i składa się z następujących kroków:

 1. Wysyłasz do nas formularz zgłoszeniowy z opisem i zdjęciami nieruchomości.
 2. W ciągu 24 godzin od wysłania formularza otrzymasz od nas wycenę o ofertę kupna.
 3. Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, to na tym etapie wspólnie zajmiemy się skompletowaniem dokumentów potrzebnych do sprzedaży lokalu.
 4. Umawiamy się w dogodnym dla Ciebie terminie u notariusza na podpisanie umowy.
 5. Po podpisaniu umowy, od razu płacimy Ci gotówką lub przelewem.

Szybka sprzedaż

Płatność gotówką i prosty oraz transparentny proces sprzedaży to nie jedyne zalety sprzedaży mieszkania do biura skupu. Decydując się na współpracę z nami, nie musisz dawać ogłoszenia i poświęcać czasu na szukanie kupca. Sprzedaż mieszkania na własną rękę, czy nawet z pomocą typowego biura nieruchomości może trwać miesiącami. W tym czasie musisz znaleźć czas na niezliczone prezentacje, umawianie się z klientami (z których część nie przychodzi na spotkanie), odbieranie maili i telefonów.

Możesz zlecić sprzedaż do biura nieruchomości, która przejmie to zadanie, ale wtedy musisz liczyć się z wysoką prowizją. Nie masz też żadnej gwarancji, że sprzedaż pójdzie szybko.

Czekając na klienta, musisz ponosić koszty utrzymania mieszkania i czekasz na pieniądze, które chcesz wydać zgodnie ze swoimi potrzebami. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej osób korzysta z biura skupu. Jest to ciekawa i atrakcyjna alternatywa dla sprzedaży mieszkania na wolnym rynku.

Bezpłatna wycena i fachowe doradztwo

Jakie korzyści jeszcze oferujemy? Każdy klient, który wyśle do nas formularz zgłoszeniowy, otrzyma od nas bezpłatną wycenę, która zostanie przygotowania przez naszych ekspertów. Nasza wycena jest w pełni profesjonalna i rzetelna. Bardzo ważne są informacje, które otrzymamy od Ciebie, ale korzystamy również z danych rynkowych i z informacji o cenach transakcyjnych.

Warto wiedzieć, że nasi eksperci pomogą Ci na każdym etapie transakcji. Możesz liczyć na fachowe doradztwo i poradę prawną. Jeśli to konieczne, to rozpoczniemy negocjacje z Twoimi wierzycielami lub komornikiem.

Skup różnego rodzaju lokali na terenie całej Polski

Ważne jest to, że działamy na terenie całej Polski. Kupujemy mieszkanie i inne lokale nie tylko w dużych aglomeracjach, ale również w mniejszych miejscowościach. Jest to nasza duża przewaga konkurencyjna. Zgłaszają się do nas także klienci, którzy mają problemy ze sprzedażą mieszkania w małej miejscowości.

To jednak nie wszystko. Skupujemy również mieszkania i domy z problemami. Są to np. mieszkania zadłużone. Masz zadłużone mieszkanie lub chcesz spłacić swoje prywatne długi? Skup tego typu lokali to nasza specjalność. Dzięki współpracy z nami możesz szybko wyjść z długów i zacząć nowe życie. Sprzedając mieszkanie do biura skupu, spłacisz np. swój kredyt hipoteczny, kredyty lub pożyczkę gotówkową, długi w spółdzielni lub we wspólnocie itd. W Twoim imieniu będziemy negocjować z wierzycielami i komornikiem. Po sprzedaży mieszkania część pieniędzy (do wysokości długu) przelejemy do Twoich wierzycieli, a reszta środków trafi do Ciebie.

Dowiedz się więcej o sprzedaży zadłużonych mieszkań.

Jakie jeszcze mieszkania skupujemy?

 • Mieszkania i domy z lokatorami,
 • Mieszkania i domy z trudną lub niejasną sytuacją prawną
 • Lokale komercyjne,
 • Udziały w nieruchomości,
 • Działki i grunty rolne,
 • Kamienice i hotele.

Najwyższe standardy obsługi klienta

Mamy duże doświadczenie i wiele udanych transakcji na swoim koncie. Cieszymy się zaufaniem klientów, którzy wystawili na wiele pozytywnych opinii. Do naszych klientów podchodzimy z empatią i zrozumieniem. Cechuje nas wiarygodność i pełen profesjonalizm. Działamy etycznie i zgodnie z przepisami prawa.

Nasi klienci mogą liczyć na nas na każdym etapie transakcji. Zawsze też oferujemy uczciwą i atrakcyjną cenę. Pamiętaj jednak, że ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Nie boimy się ryzykownych transakcji i mogą się do nas zgłaszać klienci z całej Polski. Gwarantujemy bezpieczeństwo i szybkość transakcji.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Podsumujmy:

 • Profesjonalizm, wiarygodność i doświadczenie.
 • Etyka i działania zgodne z literą prawa.
 • Szybki i skuteczny proces sprzedaży.
 • Płatność gotówką zaraz po podpisaniu umowy u notariusza.
 • Bezpłatna wycena i niezobowiązująca oferta.
 • Wsparcie najlepszych specjalistów.
 • Atrakcyjne ceny skupu.
 • Skup nieruchomości problematycznych.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inny lokal? Potrzebujesz gotówki? Zgłoś się do nas już dziś!

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.