Skup nieruchomości przez firmy jako szansa dla osób z zadłużeniem i trudnościami finansowymi

Utworzono :
2 stycznia 2024
Utworzono :
admin
Udostępnij :

Skup zadłużonych nieruchomości to bardzo dobre rozwiązanie dla tych osób, które są właścicielami zadłużonych lokali i mają problemy finansowe. Nic dziwnego, że ta usługa cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków. Dzięki szybkiej i bezproblemowej sprzedaży do biura skupu można szybko wyjść na prostą i pozbyć się długów.

Z artykułu przygotowanego przez nas dowiesz się, na czym polega usługa skupu nieruchomości oraz jakie korzyści niesie dla osób zadłużonych.

Czym jest usługa skupu nieruchomości?

Jesteś zainteresowany szybką sprzedażą swojej nieruchomości? Wystarczy, że zgłosisz się do biura skupu, które jest bezpośrednim kupującym. Na tym właśnie polega ta usługa. Ty zgłaszasz się do naszej firmy, a my kupujemy je od Ciebie, jeśli ustalimy warunki, które są korzystne dla jednej i drugiej strony.

Oznacza to, że nie musisz umieszczać ogłoszenia, podpisywać umowy z typowym biurem nieruchomości, które jest tylko pośrednikiem, czy szukać kupca na własną rękę. Biuro skupu odkupi Twoje mieszkanie za gotówkę, a cały proces będzie trwał tylko około kilku dni. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i oferujemy najwyższy standard obsługi z uwzględnieniem Twoich potrzeb.

Proces sprzedaży do biura skupu jest bardzo prosty i składa się tylko z kilku kroków:

 1. Wysyłasz do nas formularz zgłoszeniowy z opisem mieszkania lub innego lokalu wraz ze zdjęciami. Podaj nam najważniejsze informacje, ponieważ będą one niezbędne do sporządzenia wyceny.
 2. W ciągu 24 h przygotowujemy wycenę i ofertę zakupu Twojej nieruchomości.
 3. Akceptacja oferty z Twojej strony. Jeżeli uznasz naszą ofertę za atrakcyjną, to wtedy wspólnie kompletujemy dokumenty potrzebne do sfinalizowania transakcji.
 4. Ustalamy dogodną dla wszystkich datę podpisania umowy w kancelarii notarialnej.
 5. Spłacamy Twoich wierzycieli, a resztę pieniędzy otrzymasz od nas w formie przelewu lub gotówki zaraz po podpisaniu umowy.

Pomoc w sprzedaży mieszkania osobom zadłużonym

Skup nieruchomości jest to jedno z najlepszych rozwiązań dla osób, które chcą spłacić zadłużoną nieruchomość lub inne osobiste długi. Zgłaszają się do nas nawet takie osoby, które mają komornika na karku. Ważne jest to, że możemy im pomóc.

Masz komornika i szukasz wsparcia? Przeczytaj nasz artykuł: mieszkanie z komornikiem.

Dzięki współpracy z profesjonalnym skupem nieruchomości możesz spłacić dług hipoteczny, ale też kredyty i pożyczki gotówkowe, chwilówki, zadłużenie wobec spółdzielni lub wspólnoty. Warto nawiązać z nami kontakt, zanim wpadniesz w spiralę długów.

Szybka sprzedaż za gotówkę to tylko jeden z atutów sprzedaży mieszkania do biura skupu. Od naszych klientów nie pobieramy żadnych opłat:

 • Za wycenę,
 • Za przeprowadzenie transakcji,
 • Wsparcie merytoryczne i doradztwo prawne.

Jest to szczególnie ważne dla tych osób, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Nie obciążamy naszych klientów żadnymi opłatami za nasze usługi. Dlatego z nami będziesz czuł się bezpiecznie i otrzymasz szansę na pełne oddłużenie. Nasze procedury są transparentne, działamy etycznie i zgodnie z przepisami prawa.

Pamiętaj jednak, że ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Działamy profesjonalnie, szybko i bezpieczne. Jest to możliwe, ponieważ nasz zespół składa się z najlepszych specjalistów rynku nieruchomości. Dzięki temu możemy skupować różnego rodzaju zadłużone nieruchomości jak:

 • Mieszkania,
 • Domy,
 • Lokale komercyjne,
 • Udziały w nieruchomości,
 • Działki i grunty rolne,
 • Kamienice i hotele.

Zależy Ci na tym, żeby szybko uwolnić się od długów? Skontaktuj się z nami!

Na czym polega skup zadłużonych nieruchomości?

Bardzo trudno jest sprzedać zadłużone mieszkanie na rynku. Potencjalni kupcy uważają, że taka transakcja jest ryzykowna i może im przysporzyć problemów. Szukanie kupca w przypadku takich nieruchomości trwa w niektórych sytuacjach miesiącami. Podpisanie umowy z prywatnym kupcem wiąże się często ze znaczną obniżką ceną ze względu na zadłużenie nieruchomości.

Skup zadłużonych mieszkań to skuteczny i szybki sposób na szybką sprzedaż. Od samego początku możesz liczyć na nasze zrozumienie i fachowe wsparcie ze strony naszych ekspertów. Co proponujemy? Są to m.in. negocjacje z wierzycielami, komornikiem, pomoc w zawarciu ugody i podjęcie kroków w celu umożliwienia sprzedaży lokalu. Mamy specjalistyczną wiedzę, dzięki której możesz szybko wyjść z tarapatów.

Jak wygląda transakcja w przypadku sprzedaży zadłużonego mieszkania? Sprzedaż w takiej sytuacji polega na tym, że część pieniędzy z transakcji (do wysokości długu) trafia do wierzycieli, a Ty otrzymujesz pozostałą część. Wszystko jednak zależy od Twojej indywidualnej sytuacji i od tego, na jakim etapie jest postępowanie windykacyjne.

O sprzedaży zadłużonego mieszkania przeczytasz tutaj: Sprzedaż zadłużonego mieszkania.

Skup nieruchomości – dlaczego warto?

Zacznijmy od przykładu. Załóżmy, że masz długi, które trafiły już do komornika. Komornik na podstawie tytułu wykonawczego dokona licytacji Twojej nieruchomości. Na pierwszej licytacji cena jest ustalona na ¾ wartości nieruchomości. Na kolejnej będzie to już tylko 2/3 wyceny. Do tego należy doliczyć koszty komornicze i koszty egzekucyjne. Może się okazać, że po odliczeniu wszystkich kosztów, mieszkanie zostanie sprzedane za połowę swojej wartości. Może to nie wystarczyć nawet na pokrycie długów.

Druga typowa sytuacja to zaciąganie kolejnych długów na spłatę obecnych. Może to doprowadzić do tego, że wpadniesz w spiralę długów. Pamiętaj, że zaciąganie chwilówek na spłatę długów, to niekoniecznie dobry pomysł.

Dlatego, zanim Twoje zadłużenie wzrośnie lub zanim wierzyciele udadzą się do sądu, a następnie do komornika, to sprawdź, jakie rozwiązanie proponuje nasze biuro skupu. Mamy doświadczenie w skupie zadłużonych nieruchomości, działamy zgodnie z prawem i cieszymy się zaufaniem klientów. Pomogliśmy wielu osobom wyjść z długów i rozpocząć nowe życie.

Kupimy Twoje mieszkanie lub dom za bardzo dobrą cenę, a Ty w końcu pozbędziesz się długów. Nie ma znaczenia dla nas na jakim etapie postępowania windykacyjnego lub komorniczego. Pomożemy Ci w każdej sytuacji. Zadzwoń do nas już dziś.

Zapraszamy do kontaktu!

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.