Skup mieszkań jako rozwiązanie dla osób potrzebujących szybkiej gotówki

Utworzono :
31 października 2023
Utworzono :
admin
Udostępnij :

Skup mieszkań jako rozwiązanie

Skup mieszkań jako rozwiązanie- czy to dobry pomysł? Sprzedaż mieszkania jest czasami konieczna, jeżeli potrzebujemy gotówki. Wielu klientów zgłasza się do nas, ponieważ ich sytuacja życiowa wymusza poniekąd konieczność szybkiej sprzedaży nieruchomości. Do takich sytuacji zaliczamy najczęściej:

 • Problemy ze spłatą kredytu hipotecznego,
 • Trudna sytuacja życiowa spowodowana np. utratą pracy,
 • Chęć pozyskania środków na cele inwestycyjne, założenie biznesu,
 • Konieczność zakupu innej nieruchomości, gdy np. szukamy większego mieszkania dla swojej rodziny,
 • Sprzedaż mieszkania ze spadku, w którym z różnych przyczyn nie możemy zamieszkać.

Jeżeli znalazłeś się w takiej sytuacji, to na pewno zależy Ci na szybkiej sprzedaży i nie możesz czekać na kupca. W przypadku problemów finansowych możesz wpaść w spiralę długów lub bank może wypowiedzieć Ci kredyt hipoteczny.

Przeczytaj jakie są korzyści ze sprzedaży zadłużonej nieruchomości.

Chcesz przeznaczyć środki na inwestycję? Zbyt długie oczekiwanie na środki ze sprzedaży mieszkania, może spowodować, że będziesz musiał pożegnać się z biznesem.

Mamy dla Ciebie jednak dobrą wiadomość. Jest skuteczny i sprawdzony sposób na szybką sprzedaż mieszkania. Jaki? Tego dowiesz się z tego artykułu.

skup mieszkań jako rozwiązanie

Skuteczny sposób na szybką sprzedaż mieszkania

Każdy kupiec niezależnie od swojej sytuacji chce znaleźć jak najszybciej kupca, który na dodatek zapłaci za mieszkanie gotówką. Jednak nie zawsze jest to możliwe, ponieważ wiele osób kupuje nieruchomości, korzystając z kredytu hipotecznego. Wtedy musisz czekać na środki co najmniej miesiąc, a często zdarza się, że procedura kredytowa przedłuża się o kolejne tygodnie. Nawet jeśli szybko znajdziesz nowego nabywcę, to nie oznacza, że szybko będziesz mógł cieszyć się z pieniędzy za mieszkanie.

Z kolei klient, który ma gotówkę, wie, że ma silną pozycję, więc na pewno będzie szukał różnych możliwości i będzie chciał negocjować cenę. Cały proces niekoniecznie musi zakończyć się szybko. Jest jednak inne rozwiązanie, które będzie na pewno skuteczniejsze. Jeżeli zależy Ci na szybkiej gotówce, to warto skorzystać z oferty profesjonalnego biura skupu nieruchomości. Nasze biuro zajmuje się skupem mieszkań i innych nieruchomości za gotówkę na terenie całej Polski. Sprawdź, jak to działa.

Jak działa biuro skupu nieruchomości?

Skup mieszkań to bardzo dobry sposób na szybką sprzedaż mieszkania z gotówkę. Nasze biuro to zespół doświadczonych specjalistów z branży nieruchomości, którzy pomogą Ci przejść z łatwością przez cały proces sprzedaży. W niektórych sytuacjach jesteśmy w stanie zamknąć całą transakcję w 3 dni. Jak to wygląda krok po kroku?

Pierwszy krok należy do Ciebie. Wysyłasz do nas formularz zgłoszeniowy, w którym podajesz najważniejsze informacje o nieruchomości, którą chcesz sprzedać. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą już w ciągu 24 godzin. Otrzymasz od nas bezpłatną wycenę oraz niezobowiązującą ofertę zakupu mieszkania. Jeżeli stwierdzisz, że nasza oferta Ci odpowiada, to wtedy rozpoczniemy proces sprzedaży. Nie musisz się o nic martwić, ponieważ pomożemy Ci przygotować listę niezbędnych dokumentów i załatwić wszystkie formalności. Na sam koniec umawiamy się u notariusza, gdzie podpiszemy umowę kupna-sprzedaży w formie aktu notarialnego. Gotówkę otrzymasz od nas zaraz po podpisaniu umowy. Większość klientów decyduje się jednak na ekspresowy przelew. W ciągu kilku minut pieniądze znajdą się na Twoim koncie!

Współpraca ze skupem nieruchomości ma wiele zalet. Zaliczamy do nich:

 • szybka, prosta i przejrzysta procedura sprzedaży, która zazwyczaj trwa od kilku dni do tygodnia,
 • uproszczone formalności,
 • szybka i bezpłatna wycena przygotowana przez ekspertów z rynku nieruchomości,
 • gotówka do ręki zaraz po podpisaniu umowy.

Warto podkreślić również to, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, a nie biurem nieruchomości. Dlatego nie pobierzemy żadnej prowizji od Ciebie związanej ze sprzedażą mieszkania. Nie musisz też tracić czasu i środków finansowych na poszukiwanie kupca i wielogodzinne prezentacje, drogi remont mieszkania czy dodawanie płatnych ogłoszeń. Oszczędzasz sporo czasu i pieniędzy.

Kolejną zaletą jest to, że skupujemy również mieszkania problematyczne, które trudno sprzedać na wolnym rynku.

sprzedaż mieszkania

Skup mieszkań jako rozwiązanie- sprzedaż nieruchomości

Jednym z najczęstszych powodów sprzedaży mieszkania jest trudna sytuacja finansowa. Często jest ona spowodowana rosnącymi kosztami kredytu i życia. W takiej sytuacji nie warto czekać tylko jak najszybciej zgłosić się do biura skupu nieruchomości. Ważne jest to, żeby sprawa nie trafiła do komornika, ponieważ może dojść do licytacji za niską ceną. Oprócz tego dojdą też koszty komornicze. Chcemy jednak podkreślić, że zajmujemy się również skupem mieszkań z komornikiem. My mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę skupu mieszkania, która pozwoli Ci wyjść z długów.

Naszych klientów z pewnością zainteresuje również to, że skupujemy udziały w nieruchomości. Odziedziczyłeś udział w mieszkaniu, który nie daje Ci żadnych korzyści? Nie możesz dojść do porozumienia z innymi współwłaścicielami?  Zgłoś się do nas, a zamiast problematycznego udziału będziesz mógł cieszyć się gotówką, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel. Sprawdź, jak wygląda sprzedaż udziałów.

Zgłaszają się do nas klienci, którzy odziedziczyli mieszkanie. Choć zazwyczaj jest to dobra wiadomość, ponieważ możesz pomnożyć swój majątek, to nie zawsze masz czas na zajęcie się sprzedażą mieszkanie ze spadku. Często takie mieszkanie znajduje się w innym mieście, a Ty nie masz ochoty się przeprowadzać. Odziedziczone mieszkania wymagają też zazwyczaj generalnego remontu, który jest kosztowny. Jeżeli chcesz szybko sprzedać takie mieszkanie, ale nie masz czasu na szukanie kupca i pozostałe formalności, to zapraszamy do naszego biura. Zajmiemy się procesem sprzedaży, a Ty otrzymasz od nas gotówkę.

Skupujemy też mieszkania z lokatorami, które bardzo trudno sprzedać na rynku.  

Masz nieruchomość i potrzebujesz szybkiej gotówki? Gwarantujemy rzetelną wycenę i uczciwą ofertę kupna. Z nami sprzedasz mieszkanie w kilka dni. Zapraszamy!

1 Comment

 1. […] Przeczytaj też o skupie za gotówkę. […]

  Reply

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.